ZMIEŃ SWOJE PRZEKONANIA,
ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE!

USŁUGI       O MNIE       REZULTATY       ZAPISZ SIĘ NA SESJĘ       KONTAKT

EN

USŁUGI       O MNIE       REZULTATY 

ZAPISZ SIĘ NA SESJĘ      KONTAKT      EN

Czy zastanawiasz się czasami jak zmienić swoje życie tak, aby żyć jego pełnią?

Wielu z nas dąży do lepszego życia, lepszego związku, lepszej pracy. Świadomie możemy podjąć działania, aby osiągnąć nasze cele, a jednak wydaje się, że nic nie działa. Najprawdopodobniej dzieje się tak, ponieważ w naszej podświadomości mamy pewne ograniczające przekonania, które nie wspierają naszej świadomej woli. Nasze podświadome ‘oprogramowanie’ musi zostać zmienione!
Zwykle zajmuje dużo czasu i energii, a zatem może być to trudne do zrealizowania w obecnych czasach. Ale...

Co jeśli powiem Ci, że możesz zmienić swoje życie na lepsze w ciągu jednej sesji?

Z użyciem wielu metod osobistej transformacji mogę pomóc Ci pokonać Twoje negatywne emocje oraz zmienić ograniczające podświadome przekonania.
Razem możemy stworzyć gwarantowaną zauważalną zmianę podczas zaledwie JEDNEJ SESJI!

Zasługujemy na uwolnienie się od bólu emocjonalnego
i fizycznego!

MOJE WYJĄTKOWE METODY TERAPEUTYCZNE
Cześć, jestem Karolina...

Jestem tutaj, aby pomóc Ci osiągnąć Twój pełny potencjał.

Jestem zaawansowaną facylitatorką PSYCH-K®, certyfikowaną praktykantką The Completion Process (według książki pt: "Odrzuć Ciężar Przeszłości"), Programowania Neurolingwistycznego (NLP) oraz The Emotion Code™, coachem personalnej transformacji, pasjonatką podróży oraz magistrem Energetyki Odnawialnej. Zajmuję się również prowadzeniem medytacji.

Ostatnie 4 lata spędziłam podróżując do ponad 20 krajów, rozwijając się personalnie i duchowo oraz krystalizując swoje nauki. Moje metody pracy z klientami opierają się na wiedzy i doświadczeniu zdobytym podczas warsztatów takich osobistości jak Bruce Lipton, Teal Swan i Gregg Braden.

ZOBACZ WIDEO O MOJEJ METODZIE MEDYTACJI NA CZAKRY™

(dostępne napisy w języku polskim)
Rezultaty

Możliwe jest przeprowadzenie sesji online w postaci wideorozmowy. Pracuję z ludźmi z całego świata. Sprawdź poniżej moje referencje i wiadomości, które otrzymałem od moich klientów.

'Od razu po sesji czułam się bardzo spokojna
i myślę, że na początku byłam trochę sceptyczna, a okazało się, że ostatnie kilka tygodni całkowicie mnie zmieniło! Zobaczyłam, że mój sposób myślenia się bardzo zmienił... Od razu będziesz się czuć komfortowo podczas sesji z Karoliną, która emanuje pozytywną energią i jest po prostu wspaniałą osobą.'

— Julia T.

'Nie mogłam pojąć, jak ktoś mógłby mi płacić za moją wartość, a teraz moje poczucie wartości jest na tyle silnie, że dostałam 2 różne propozycje pracy z pensją, która jest zgodna z moją wartością - dużo większą niż standardowa pensja w tym samym zawodzie...
Był to dla mnie naprawdę przełomowy moment!'

— Danielle F.S.
Zapisz się na sesję

Jeśli chcesz zapisać się na sesję transformującą życie, połączyć się ze swoim prawdziwym ja i zyskać osobistą siłę, aby prowadzić bardziej satysfakcjonujące życie, zarezerwuj sesję ze mną poniżej.
Cena jednej 1,5 godzinnej sesji wynosi 150 USD lub 600 PLN.

CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Kontakt

Proszę o kontakt, jeśli jesteś gotowy/a na transformację!
Większość moich sesji odbywa się online (Skype, Facebook lub Whatsapp), można się również spotkać ze mną osobiście - obserwuj mnie na Instagramie i sprawdź, gdzie na świecie obecnie mieszkam :-)

Sprawmy, aby Twoje życie było pełne miłości, radości,
mocy i możliwości!

Karolina Kuraj

karolina.kuraj

karolina.kuraj@gmail.com

karolina.kuraj@gmail.com

karolina.kuraj

karolina.kuraj
Kiedy uwolnimy się od ograniczających przekonań, możemy żyć pełnią bezwarunkowej miłości, czystej radości, osobistej mocy
i spełnienia.

Kiedy uwolnimy się od ograniczających przekonań, możemy żyć pełnią bezwarunkowej miłości, czystej radości, osobistej mocy i spełnienia.

Copyright 2020 - KarolinaKuraj.com

karolina.kuraj@gmail.com

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc.
Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way.
FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.